SEMINÁŘ: Metabolické typy

 

14.6. 2020 v 15:00, EagleFitness

Vstupné 1500,-, do 14.5. zvýhodněné vstupné 1200,-,

také pro mé klienty a interní trenéry EagleFitness.

Příhlášení a rezervace mailem borisorava@gmail.com

a platbou na účet 1594835033/0800.

NOVÝ TERMÍN po znemožnění uspořádání v původním termínu (19.4.) během omezení CORONA krizí


Pořádám druhý seminář, na kterém budu prezentovat teorii metabolických typů. To je, dle mého názoru, aktuálně nejlepší teorie o výživě!

A cílem semináře není teoretizovat, ale především předat praktické a konkrétní informace účastníkům pro jejich metabolický typ. Určené metabolického typu je zásadní a proto si po teoretickém úvodu uděláme všichni test metabolického typu. Následně je důležité, aby každý účastník vstřebal a poznamenal informace a detaily hlavně ke svému typu! Ovšem informace o dalších typech mohou být také každému účastníku užitečné, zejména trenérům, také v oblastí vztahů, poznání a společnosti.


Směr výživy, výběr potravin i doplňků výživy a principy jsou pro každého úplně jiné. Díky metabolickým typům je možné se v rozporuplném světě výživy orientovat a neztrácet čas vyčerpávajícím zkoušením a zoufalým hledáním.

Avšak metabolické přesahují výživu, je to cesta k celkové rovnováze, využití předností a potlačení slabin osobnosti. Je to způsob, jak pochopit a efektivně využít svoje vlastnosti a rozdíly, které počínají již na úrovni buněčného metabolismu a projevují se rozdílným vzhledem každého z nás, fyzickými dispozicemi až po individuální psychický obraz. Stravou podle metabolického typu, jehož určení je klíčové, dosáhnete optimálního sportovní výkonu, fyzického rozvoje, zdraví a celkové rovnováhy.


Vše zapadá do sebe, vše se doplňuje a navazuje na sebe.

Za ty své roky praxe, neustálého vzdělávání, shromažďování cenných zdrojů a informací, zkoušení a prací s širokou škálou klientů s nejrůznějšimi cíly od sportovního výkonu, tvarování těla až po řešení zdravotních problému, jsem postupně začal chápat a měl štěstí, že mě potkala tahle teorie, která spojuje a vysvětluje všechny rozumné výživové přístupy.


Na semináři každý zjistí svůj metabolický typ, zjistí, co to pro něj znamená, dozví se konkrétně, jak by měl vypadat jeho jídelníček, suplementace, co se od toho dál odvijí a samozřejmě rozdíly mezi dalšími metabolickými typy, jejich propojení s psychikou a se vším ostatním.


Termín: Neděle 14.6.2020 v 15:00 (délka semináře cca 3 hod)

Místo: EagleFitness, Nademlejnská 600/1, Praha 9 (Aerobní sál)

Cena: 1500,-

(cena zahrnuje i vstup do posilovny)

Účastníci semináře spolu s certifikátem získávají také slevu 10% na e-shopu SuperNutrition.cz


Přihlášky emailem: borisorava@gmail.com

Přihláška je platná po přijetí platby na účet:

1594835033/0800 (do poznámky jméno/a účastníka/ů).


Fakturu vystavím na požádání s fakturačními údaji.

Účastníci získají certifikát o účasti na tomto semináři.